INTEKPOLSKA ATG 01 Odbiornik

0
Ocena 

Następca INTEK RP-800. Lekki pager dla grup turystycznych, bardzo dobry zasięg cyfrowa jakość dźwięku, czas pracy do 32 godzin

225,00 zł
Brutto
Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
Opis

INTEKpolska ATG01 Odbiornik863-865 MHz

Modulacja unikalna cyfrowa , posiada 20+10 kanałów,  urządzenie intekpolska jest różne (posiada patent) od podobnych a nawet o identycznych obudowach na portalach zakupowych alibaba etc...!!!  

Modulacja cyfrowa to klarowny idealnie słyszalny głos nie ma porównania do typowch urządzeń audio w tym samym zakresie częstotliwości 863-865 MHz, polpularna obudowa ATG01 intekpolska powoduje , że sprzęt jest tańszy i łatwy do utrzymania serwisowego, wnętrze jest zdecydowanie inne niż posiadają inne ATG,
Zasięg 150m

Niskie zużycie akumulatora,
klarowna modulacja tylko w wydaniu cyfrowym
.
Posiada zabudowany akum. Li-ION 1400mAh Słuchawka, klips do kieszonki ładowarka i kabel USB, około 32h odbioru non-stop, bardzo dobra jakość do ceny, waga 66g z akumulatorem, wymiary 50x 65x17 Kolor czarny. Regulacja głośności 1-9.Posiada Deklarację Zgodności CE. Dwa lata gwarancji.

Następca INTEK RP-800. Lekki pager dla grup turystycznych, bardzo dobry zasięg cyfrowa jakość dźwięku,

Do noszenia pagera jest linka i zaczep do kieszonki co przy dłuższych trasach turystycznych uniemożliwia zatopienie pagera np. w zupie przez uczesntików.

Szczegóły produktu
0

Opis

Akumulator
Li-Ion ( litowo-jonowy )
Pojemność akumulatora
1400 mAh
Wymienny akumulator
Nie
Modulacja
Cyfrowa
Regulacja siły nadawania
9 poziomów
Zakres częstotliwości
863-865 MHz
Tryb oszczędzania energii
Automatyzny
Czas pracy
Do 32 godzin
Zasięg
Do 150 metrów
Gwarancja
Na Produkt 24 miesiące, na akumulator 24 miesięcy
Zgodności CE
TAK
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

INTEKPOLSKA ATG 01 Odbiornik

INTEKPOLSKA ATG 01 Odbiornik

Następca INTEK RP-800. Lekki pager dla grup turystycznych, bardzo dobry zasięg cyfrowa jakość dźwięku, czas pracy do 32 godzin

Napisz swoją opinię
9 innych produktów w tej samej kategorii:

ŁADOWARKA WALIZKOWA NA 60 SZT ATG-01

Recenzje: 0

Walizko-ładowarka 230AC/ 5VDC USB na 60 szt INTEKpolska ATG01 odbiorników/nadajników (z kablem) Wersja turystyczna posiada kółka i wysięgnik do łatwego transportu + dwa uchwyty. Solidnie zamykana.

Więcej
W magazynie

TORBA MATERIAŁOWA 56

Recenzje: 0

Torba z mocnego materiału do noszenia pagerów ATG01 oraz TelMe RM. Można umieścić w dwóch kieszeniach torby z uchywtami na każdy pager 56 szt INTEKpolska tourguide ATG01 lub TelMe RM. W środku torby jest jeszcze jedna kieszeń na kable, słuchawki, przenośnie ładowarki USB.

Więcej
W magazynie

Indeks: 0

INTEKPOLSKA ATG 01 NADAJNIK

Recenzje: 0

Następca INTEK RP-800. Lekki pager dla grup turystycznych, bardzo dobry zasięg cyfrowa jakość dźwięku, prowadzący ma możliwość pogłośnienia wszystkim uczestnikom przez zwiększenie siły nadawania w nadajniku niezależnie od regulacji indywidulanej siły głosu w odbiornikach np. w halach produkcyjnych o wysokim poziomie hałasu, odbywa się to kosztem...

Więcej
W magazynie

ŁADOWARKA WALIZKOWA NA 32 SZT ATG01

Recenzje: 0

Walizko-ładowarka 230AC/ 5VDC USB na 32 szt INTEKpolska ATG01 odbiorników/nadajników (z kablem) Wersja turystyczna posiada kółka i wysięgnik do łatwego transportu + dwa uchwyty. Solidnie zamykana.

Więcej
W magazynie

TORBA MATERIAŁOWA 30

Recenzje: 0

Torba z mocnego materiału do noszenia pagerów,.można umieścić do 30 szt ATG01 lub TelMe RM . Torba posiada jeszcze jedną kieszeń na kable, słuchawki, przenośnie ładowarki USB.

Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku